X

“E dua të madhe”/ Keisi i përcjell mesazhin e qartë Stresit për dasmën, veçon babain e reperit nga familja: Me të flas më shumë

Keisi Lushaj, bashkëshortja e reperit Arkimed Lushaj që njihet ndryshe si Stresi, i ka dërguar një mesazh tërthorazi këtij të fundit.

Përmes një videoje që ajo ka publikuar në kanalin e saj në “Youtube”, Keisi u shpreh se dëshiron një dasmë dhe shumë të madhe.

E pyetur nëse ka plane për të bërë tani një dasmë, ajo tha se pandemia nuk ia lejon këtë gjë, por që kur ta bëjë, do ta bëjë gjigante.

“Aktualisht, prej pandemisë nuk mund ta bëjmë. Por di të them që kur të bëj dasmë, do të bëj një dasmë të madhe. Dua dasmë gjigante,”– tregoi Keisi.

E pyetur nëse flet me mamin e Stresit, ajo tha: Unë flas dhe shkoj shumë mirë me të, por do të veçoja babain e tij. Me të flas më mirë, dhe shkoj shumë më mirë me të.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Luana Vjollca publikon foto pa të brendshme, komentet e fansave janë “epike”

Moderatorja Luana Vjollca, ka menduar që të ngrejë temperaturat në këto ditë të nxehta vere. Së fundmi ajo ka publikuar...

Close