X

Përplasen motorët në Peqin, një i vdekur dhe një i plagosur rëndë (EMRI)

Dy motorë në Peqin janë përplāsur. Për pasojë, një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur rëndë.

Po ashtu, mësohet se personi që ka humbur jetën është 49-vjeçari Ilirian Shabani, ndërsa mbeti i plagosur rëndë drejtuesi i motorit tjetër.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
OKB: Terrōrizmi dhe krīminaliteti lidhje më të fortë gjatë pandemisë Covid-19

Bota nuk është ndërgjegjësuar ende plotësisht mbi ndikimin dhe pasojat e pandemisë Covid-19 te krimi i organizuar dhe terrorizmi. Paralajmërimi,...

Close