X

VIDEO/ Merr flakë autobusi i linjës së Paskuqanit, detajet e para


Autobusi i linjës Paskuqan-Babrru-Qendër është përfshirë nga flakët mesditën e sotme.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorit.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Në video, mund të shikoni pamjet e djegies së autobusit.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00, në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobuz me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/