X

Tetë raste të reja me koronavirus në spitalin e Beratit


Në spitalin e Beratit janë konfirmuar tetë raste të reja me të infektuar me Covid-19.

Abc News raporton se të infektuarit janë pesë infermiere në Pediatri, Kirurgji dhe Urgjencë.

Ndërsa, tre janë: një punonjës magazine, një oksigjenist dhe një punonjës kaldaje.

Po ashtu një rast është në Drejtorinë e Tatim Taksave.

Mësohet se ky i fundit është infektuar së bashku me gruan dhe janë të karantinuar prej katër ditësh në banesë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“E ēkzekutuam për nderin e familjes, ai vinte në shtëpi tek e afërmja jonë”, vëllezërit pranojnë krīmin ndaj taksistit

Zbulohet konflikti që çoi në ēkzekutimin e taksistit të moshuar Abdulla Budlla tre ditë më parë. Sipas vëllezërve Shera, i...

Close