X

Ish-deputetja shqiptare humb nënën nga koronavirusi, fjalët prekëse: Iku mësuesja ime e jetës


Ish-deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Teuta Hadri, ka njoftuar ditën e sotme se i ka ndërruar jetë e ëma.

Përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se nëna e saj ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19.

POSTIMI:

Te dashur shoke miq, dashamire!

Nga sot mbeta pa nenen time te dashur! E forta ime, nena ime dhe nena e gjithe shoqeve ilegale qe mbante porten hapur si heroine per ti pritur me buzeqeshje ato bija te nenave siç thoshte ajo!

Iku mesuesja ime e jetes iku duke luftuar me semundjen e keti shekulli -covid

U prehte shpirti saj ne paqe!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, BALLKAN, LAJME
EMRAT/ OFL u dërgon formularin tre të dënuarve: Deklaroni pasurinë

Operacioni Forca e Ligjit ka vënë në shënjestër sot tre të dënuar të tjerë, të cilët duhet të deklarojnë burimet...

Close