X

Infektohen 13 persona me koronavirus në burgun e Zaharisë


Në burgun e Zaharisë në Krujë kanë rezultuar 13 të dënuar pozitivë me Covid-19.

Burime për Abc News konfirmojë lajmin.

Ndërkaq, ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të dënuarve që rezultojnë të infektuar.

Burgu i Zaharisë duket se është kthyer në një vatër infeksioni.

Më herët në këtë institucion të vuajtjes së dënimit janë raportuar edhe të tjerë të infektuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Banorët e fshatit Barç në Korçë dalin në protestë: Duam uji, rrugë, ndriçim dhe kanalizime!

Pasditen e së mërkurës banorët e fshatit Barç në bashkinë e Korçës kanë zhvilluar një protestë për plotësimin e kërkesave...

Close