X

Dalin fotot, këta janë dy vëllezërit që dyshohet se vrānë taksistin në Fushë Prezë


Arsil dhe Sajmir Shera, janë dy vëllezërit që shihni në foton më lart, të cilët dyshohet se janë autorë të vrāsjes së taksistit të moshuar, Abdulla Budlla tre ditë më parë, ngjarje e ndodhur në kryqëzimin e rrugës së Rinasit.

Në një njoftim zyrtar për mediat, policia bëri me dije se gjatë operacionit u gjet edhe mjeti që kanë përdorur dy vëllezërit për të kryer krīmin.

Sipas bluve, dy vëllezërit akuzohen për vrāsje me paramendim.

“S. Sh., 32 vjeç, i dënuar më parë dhe A. Sh., 20 vjeç, banues në Rinas, Krujë, për veprat penale “Vrāsja me paramendim” e kryer në bashkëpunim dhe “ārmëmbajtja pa leje”, tha Policia.

Arsil Shera

Saimir Shera

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Autori “muzikant” pranon krīmin para policisë: E vrāva se më tha “grek”

Detaje të reja janë mësuar nga ēkzekutimi i 57-vjeçarit Gëzim Saraçi një ditë më parë në Gjirokastër. Mësohet se autori...

Close