X

VIDEO/ Takimi emocionues i qenit me pronarin e tij pas shpërthimit katastrofik në Beirut


Një shpërthim katastrofik ndodhi mbrëmjen e djeshme në Beirut, në Liban.

Lëndët plasëse që shpërthyen në një depo në Bejrut, shkaktuan më shumë se 100 viktima  dhe rreth 4,000 të plagosur.

Pothuajse një pjesë e mirë e qytetit është shkatërruar. Por, përveç pamjeve tronditëse në rrjete sociale qarkullojnë edhe video që të mbushin me emocion.

Një rrjetin social “Twitter”  është publikuar një video ku shihet bashkimi i të zotit me qenin e tij, entuziast dhe i emocionuar pas gjithë asaj drame të përjetuar nga shpërthimi tragjik.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BOTA, LAJME
“Rekordet e pathyeshme të Epidemisë”- PD denoncon: Që nga fillimi i korrikut, kemi numrin më të lartë të vdekjeve. Qeveria nuk ka strategji

Ndërsa numri i të infektuarve me koronavirus vazhdon të jetë i lartë, Partia Demokratike thotë se Shqipëria ka thyer nivel...

Close