X

U nisën me gomone, por i zë stuhia. Roja bregdetare shpëton tre të rinj në Vlorë


Tre të rinj janë shpëtuar sot në Vlorë, pasi rrezikuan të mbyten në det si pasojë e motit të keq.

Mësohet se tre të rinjtë hyrë me gomone në Plazhin e Vlorës, por i ka zënë stuhia në det.

Fatmirësisht, të rinjtë janë pikasur nga rojet bregdetare, të cilët kanë ndërhyrë menjëherë, duke iu shpëtuar jetën.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Mbetet i lartë numri i të shtruarve në spitalet COVID/ Ministria jep detaje, ja sa pacientë janë në terapi intensive dhe sa të intubuar

Vendi ka regjistruar sot një rekord rastesh të reja me koronavirus, 139, ndërsa fatkeqësisht gjashtë persona humbën jetën. Ndërkohë vijon...

Close