X

Siç nuk e keni parë kurrë më parë, Kejvina mahnit me paraqitjen e fundit


Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por gjithashtu edhe për jetën personale. Ish-velina është shumë e ndjekur në Instagram, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj, dhe sigurisht nuk mungojnë as foto mjaft provokative.

Së fundmi, Kejvina ka publikuar një foto ku vjen krejt ndryshe nga herët e tjera. E veshur me një fustan blu të gjatë, modelja duket tepër joshëse. Si çdo herë, postimi ka marrë shumë komente ku nuk kanë munguar komplimentet nga ndjekësit por edhe nga miqtë e saj, duke e krahasuar modelen si Hirushja.

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

Kujtojmë që Kejvina është komentuar së fundmi për një lidhje të mundshme me artistin Seven Saraqi. Madje, u aludua se dyshja kaluan periudhën e karantinës së bashku në SHBA, por modelja i hodhi poshtë këto thashetheme duke thënë se ata janë thjesht miq

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Kur njerëzit budallenj flasin”, kujt i drejtohet Getoar Selimi me foton e fundit?

Reperi i njohur, Getoar Selimi është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto të ndryshme. Megjithatë...

Close