X

Moti i keq, tre pjesëtarë të një familje i zë furtuna në det, djali e babai dërgohet në spital, gruaja nuk gjendet


Moti i keq që ka përfshirë vendin, ka bërë që tre pjesëtarë të një familje t’i zërë furtuna në det paraditen e sotme në Himarë.

Babai dhe djali kanë arritur të dalin nga deti, ndërsa po kërkohet gruaja e shtëpisë.
Mësohet se tre familjarët kishin dalë për të mbledhur rrjetat në det.

Djali dhe babai i tij është transportuar në spitalin e Vlorës, ndërsa trupi i gruas nuk gjendet akoma.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Shpërthimi në Liban, ministri i shëndetësisë: Ajri toksik, largohuni nga qyteti

Ministri i shëndetësisë libaneze Hamad Hasan ka këshilluar qytetarët që kush mundet të largohet nga Bejruti. Qyteti është shkatërruar nga...

Close