X

Lei Kraja na prezanton të motrën, e pabesueshme ngjashmëria mes tyre


Moderatorja e sportit, Lei Kraja, është shpërngulur nga SHBA në Shqipëri ku po vijon karrierën e saj.

Familja e bukuroshes brune vazhdon të jetojë bë SHBA, por megjithatë nuk mungojnë dedikimet që ajo u bën atyre. Sot, motra e vogël e Lei Krajës ka ditëlindjen, ndërsa ajo e ka uruar me fjalët më të ëmbla.

“Gëzuar ditëlindjen Miriami im. Të dua kaq shumë. Të uroj gjithë lumturinë e botës”, shkruan ajo, ndërsa ka postuar edhe foto të së motrës. Ajo që bie në sy është ngjashmëria mes tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Me fotot pa filtra, Albana Osmani ka një mesazh frymëzues për të gjithë

Moderatorja Albana Osmani jep shpeshherë mesazhe ndërgjegjësuese për publikun, veçanërisht për vajzat dhe gratë. Pak orë më parë, ajo ka...

Close