X

Krimi në Gjirokastër/ “E vrava”- Autori mori në telefon familjarët pas ngjarjes, dyshohet se…


Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me ngjarjen e ndodhur pasditen e sotme në Gjirokastër, ku u vra 57-vjeçari Gëzim saraçi.

Mësohet se ai dhe viktima kanë qenë duke udhëtuar së bashku në kamionçinën e këtij të fundit, ndërsa ka qenë një konflikt i çastit që çoi në vrasjen e Saraçit.

Pas ngjarjes, autori, me origjinë nga Derviçani i Dropullit, ka marrë në telefon familjarët e tij, ku i ka bërë të ditur se ka vrarë 57-vjeçarin.

Kanë qenë pikërisht familjarët e autorit ata që kanë shkuar të parët në vendngjarje dhe kanë gjetur trupin e pajetë të Saraçit.

Autori dyshohet të ketë marrë plagë pas konfliktit me 57-vjeçarin, ndërsa po bëhet krehja e zonës për gjetjen e tij

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Brataj thirrje qytetarëve: Nëse respektohen masat, situata ndryshon për tri javë

Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj, shprehet se nuk ka arsye për të qenë pesimistë dhe se respektimi i masave...

Close