X

EMRI/ Detaje të reja nga vrasja e 57-vjeçarit në Gjirokastër. Viktima ka qenë duke udhëtuar me autorin, u godit me sende të forta pas…


Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja që u regjistrua këtë pasdite në Gjirokastër, ku u gjet i pajetë në kamionçinën e tij një 57-vjeçar.

Viktima është identifikuar si Gëzim Saraçi, ndërsa ai dhe viktima kanë qenë duke udhëtuar së bashku.

Dyshohet se pas një konflikti të çastit autori e ka qëlluar me sende të forta ku për pasoje 57-vjecari ka gjetur vdekjen.

Policia ka indetifikuar autorin, ndërsa po punohet për kapjen e tij.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Gjendet i vdekur 57-vjeçari në Gjirokastër

Një 57-vjeçar në Gjirokastër është gjendur pa shenja jete. Njoftohet se G. S., në rrethana ende të paqarta është gjetur...

Close