X

Dy vëllezër ndërrojnë jetë brenda natës nga koronavirusi në Kosovë


Dy vëllezër nga Peja kanë ndërruar jetë brenda një natë në fshatin Novosellë.

Mësohet se viktimat janë Mustafë dhe Zekë Zekaj, respektivisht 85 dhe 78 vjeç,
Vëllezërit kishin simptoma të Covid-19 dhe dyshohet se ndërruan jetë si rezultat i këtij virusi .

Gjatë 24 orëve të fundit, sipas ISHPK-së në Kosovë u regjistruan 225 raste të reja me koronavirus, prej tyre gjashtë nga Peja.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, BALLKAN, LAJME
I zhdukur prej ditësh, ky është 11-vjeçari që po kërkohet nga Policia

Një djalë i mitur rezulton prej ditësh i humbur dhe familja i është drejtuar Policisë mbrëmjen e djeshme me kallëzim...

Close