X

Petrit Vasili bëhet nostalgjik, poston foton e shkrepur 31 vite më parë në Romë


Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Petrit Vasili ka publikuar një foto të radhë të tijën të shkrepur në vitin 1989.

Në foton e 31 viteve më parë në San Pietro të Romës, Vasili shfaqet me një pamje tërësisht ndryshe.

“Rome, San Pietro viti 1989, kohe te tjera….”, shkruan Vasili krah fotos.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
“Mbi supe i rëndojnë 8 dekada dhe 3 vite jo të lehta”, Thaçi dedikim nënës për ditëlindje: I lumtur që përjetoi lirinë dhe pavarësinë e vendit tonë

Presidenti i Kosocës, Hashim Thaçi ditën e sotme përmes një postimi në rrjetet sociale ka uruar  publikisht nënën e tij...

Close