X

Pas suksesit të “PP”, Kida gjen kohë për pushimet, duket në super formë


Kida është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare. Ajo po shijon suksesin e këngës më të fundit në bashkëpunim me Mozzik, projekt i cili e ka renditur atë në majat e klasifikimeve si më e dëgjuara.

Dyshja solli edhe një tjetër këngë së bashku, që u publikua me datë 31 Korrik, ditën kur u lançua dhe albumi  “Mozzart”. Prej disa ditësh, Kida po shijon disa ditë pushime, ku nuk ka nguruar të ndajë me ndjekësit dhe foto mjat provokative.

Së fundmi, këngëtarja e hitit “Uh Baby” ka tërhequr vëmendjen e fansave me një foto që ka publikuar në Instagram, ku si gjithmonë shfaqet shumë tërheqëse.

 

View this post on Instagram

 

o po bre valla🏄🏻‍♀️

A post shared by KIDA (@kida) on

Kida ka pozuar e veshur me një bodysuit, që i nxjerr në pah format trupore, ndërsa nuk kanë munguar as komentet e fansave, që e kanë komplimentuar këngëtaren për paraqitjen e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Foto/ Bardhë e zi dhe komplet nùdo, Françeska Jaçe i ‘vë flakën ‘rrjetit

Modelja Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale. Mirëpo këtë...

Close