X

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpi të re, miku i tyre u zbulon ‘sekretin’


Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë një martesë të shëndetshme dhe plot dashuri.

Së fundmi, Marina dhe Geti kanë hyrë në shtëpi të re dhe lajmin e ka bërë të ditur gazetari Eraldo Rexho. Në një mini-intervistë në Instastory, një ndër ndjekësit ka kërkuar të dijë ndonjë të re rreth moderatores.

“Ndonjë gjë që nuk e dini? Marina ka hyrë në shtëpi të re”, ka treguar Eraldo. Aktualisht moderatorja po shijon pushimet me të shoqin dhe fotot në rrjete sociale nuk kanë munguar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Si rrallëherë, Rudina Magjistari pozon me të shoqin gjatë pushimeve

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Ajo është treguar gjithmonë shumë e rezervuar rreth jetës...

Close