X

Gjendet i pajetë një person në Fushë-Prezë


Gjendet i pajetë një person në Fushë Prezë, në kryqëzimin me rrugën e Rinasit. Mësohet se viktima rreth 70-vjeç është konstatuar i shtrirë në anë të rrugës.

Burime  bëjnë me dije se paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e përdorimit të armës së zjarrit.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e policisë dhe grupi hetimor ku vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Rritet numri i të shtruarve në spitalet COVID/ Ministria jep detaje, ja sa pacientë janë në terapi intensive dhe sa të intubuar

Vendi ka regjistruar sot 101 raste të reja me COVID-19, ndërsa fatkeqësisht gjashtë persona humbën jetën. Ndërkohë vijon të jetë...

Close