X

Georgina shijon pushimet, “rrëmben” sërish vëmendjen


Është padyshim një ndër personazhet më të komentuar. Georgina Rodriguez, që u bë e famshme pas lidhjes me Cristiano Ronaldo merr gjithmonë vëmendjen e mediave me postimet e shumta që ndan në rrjete sociale.

Bukuroshja shpeshherë ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale disa foto së bashku me Ronaldon dhe fëmijët nga jahti luksoz. Por së fundmi, ajo ka publikuar disa imazhe mjaft provokative. E veshur me bikini që i nxjerrin në pah format trupore, Georgina marrë sërish vëmendjen, duke mos i lënë aspak vend imagjinatës.

Përveç se është shumë e përkushtuar ndaj fëmijëve, Georgina një vëmendje të veçantë i kushton dhe stërvitjes, dhe falë punës së palodhshme ajo ka një fizik perfekt

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Arrihet marrëveshja, Sançez përfundimisht i Interit, zbulohen detajet financiare

Inter ka arritur marrëveshje me Mançester Junajtid për blerjen përfundimtare të Aleksis Sançez. Kiliani këtë sezon e ka kaluar si...

Close