X

Era Istrefi duhet tepër joshëse, vjen me një stil krejt të veçantë


Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila ka rënë gjithmonë në sy për stilin e veçantë që ka. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Era ka postuar disa foto në Instagram ku si gjithmonë duket tepër joshëse, teksa ka pozuar para një makine luksoze. Me një look të ri dhe me një stil të veçantë në të veshur, Era ka ditur si të tërheqë edhe njëherë vëmendjen nga vetja.

 

View this post on Instagram

 

She gon pull up in double R’s you can see the stars

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

 

Kujtojmë që prej disa muajsh, këngëtarja nuk ka sjellë një projekt të ri, ndërkohë që së fundmi ajo ka bërë me dije se po përgatit diçka të re. Era duket se do të vijë në një bashkëpunim me reperin Buta.

Ka qenë reperi ai i cili postuar një foto së bashku me Erën ku shihen në ambientet e një studio muzikore, por duke mos dhënë asnjë detaj se kur pritet që kënga të dalë në treg. “No Maybes” është projekti më i fundit i këngëtares, një bashkëpunim me Arash dhe Ilkay Sencan që u publikua në mars.

 

View this post on Instagram

 

Uptown 📈📈📈

A post shared by Buta (@bashbuta) on


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi hyjnë në shtëpi të re, miku i tyre u zbulon ‘sekretin’

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Dyshja kanë treguar se gëzojnë...

Close