X

Detaje të reja nga vrásja në Fushë-Prezë, i moshuari është qèlluar nga një mjet në lëvizje


Detaje të reja janë zbuluar nga të shtènat me ármë që janë dëgjuar në Rinas ndërsa Faxweb.al mëson se kanë ndodhur në zonën  e Fushë-Prezës vetëm pak minuta më parë duke i marrë jetën një 70-vjeçari.

Ende nuk dihen shkáqet dhe rrethanat e ngjárjes ndërsa ka mbetur i vdèkur një 70-vjeçar. Paraprakisht raportohet se i moshuari është qëlluar nga një mjet në lëvizje,

Mësohet se i moshuari është gjetur i pajetë në mes të rrugës në trupin e të cilit janë konstatuar shenja plumbash.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me vrasje apo diçka aksidentale, ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Gjendet i pajetë një person në Fushë-Prezë

Gjendet i pajetë një person në Fushë Prezë, në kryqëzimin me rrugën e Rinasit. Mësohet se viktima rreth 70-vjeç është...

Close