X

Jonida Vokshi shfaqet me bikini pas lindjes, bashkëshorti i bën komentin epik


Moderatorja e njohur Jonida Vokshi ka vetëm pak javë, që është bërë nënë për herë të parë.

Ajo duket më në formë se kurrë dhe këtë e ka vërtetuar me foton e postuar së fundmi, ku shfaqet me bikini.

Mirëpo, krahas fotos, komenti që ka marrë më shumë vëmendje është pikërisht ai i bashkëshortit, Besnikut.

“Kush o kjo”, i shkruan ai Jonidës.

Çifti këto ditë ndodhen me pushime në jug të vendit, tashmë së bashku me vogëlushen e tyre Emi.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Si rrallëherë, Rudina Magjistari shfaqet në publik me vajzën

Moderatorja Rudina Magjistari është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg mediave. Mirëpo, herë pas here ajo ka postuar...

Close