X

FOTO/ Si rrallëherë, Rudina Magjistari shfaqet në publik me vajzën


Moderatorja Rudina Magjistari është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg mediave.

Mirëpo, herë pas here ajo ka postuar ndonjë foto me vajzën ose bashkëshortin, por duke mos e zbuluar të plotë portretin e vogëlushes.

Të njëjtën gjë ka bërë edhe së fundmi, Rudina ka publikuar në Instagram një foto me Mian, ku shihen të dyja të përqafuara.

Ato shfaqen nënë e bijë nga pushimet dhe duket se po i shijojnë shumë këto ditë relaksi.

Ndërsa nuk kanë munguar as komentet e shumta, të cilat thonë se vajza ka një ngjashmëri të madhe me Rudinën.

 

View this post on Instagram

 

Pure perfection ❤️ #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Çméndet” Rita Ora, fotot topless krah të dashurit dhe mikeshave bëjnë xhiron e rrjetit

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të...

Close