X

Anxhela Peristeri “çmend” rrjetin, publikon foton me bikini nga bregdeti: E puthur nga…


Këngëtarja e mirë njohur shqiptare, Anxhela Peristeri teksa po pushon disa ditë në jug të Shqipërisë, ka ndarë edhe me ndjekësit e saj disa momente nga pushimet në det.

Në fotot që ajo ka publikuar shihet se po i shijon në makismum këto ditë pushimi në detit dhe rrezeve të diellit.

Anxhela ka publikuar një foto ku shfaqet me format perfekte fizike,ku krahas saj ka shkruar: E puthur nga dielli.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Vajza e ish-deputetes shqiptare tërbon fansat me pozat seksi, befason me deklaratën: Duket e turpshme, por …

Ada Deda është kthyer tashmë në një nga vajzat më seksi dhe më bukura të showbizz-it shqiptar. Vajza e ish-deputetes...

Close