X

Aksident në Vlorë, motori përplas këmbësorin


Një aksident është shënuar vetëm pak minuta më parë në rrugën transballkanike Vlorë.

Motori i një biznesi fast food ka përplasur një këmbësor i cili po kalonte rrugën.

Këmbësori është dërguar drejt spitalit me fraktura, ndërsa drejtuesi i motorit është shoqëruar në komisariat

Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Koronavirusi dhe fëmijët, mjeku Dasho shpjegon të vërtetat dhe si duhet të sillet Ministria e Arsimit

Mjeku Erion Dasho ka komentuar në rrjetet sociale situatën dhe problematikat e fëmijëve në këtë kohë pandemie. “Faktikisht, sëmundshmëria dhe...

Close