X

Panik tek ‘Unaza e re’, 30-vjeçari ra nga lartësia. Policia jep detaje: Dyshohet se…


30-vjeçari i cili ra nga lartësia mbrëmjen e sotme duke shkaktuar panik në zonën e Unazës së Re, dyshohet të jetë vetëhedhur.

Policia në një informacion paraprak, bën me dije se “dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve”.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 01.08.2020, rreth orës 20:15, në Unazë të Re, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia shtetasi O.H., 30 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
I riu bie nga lartësia në Tiranë, dërgohen me urgjencë në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tiranë. Sipas informacionve, sot në mbrëmje një i ri ka rënë nga...

Close