X

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, Meta mesazh ngushëllimi


Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka ngushëlluar sot familjen Rama, për humbjen e njeriut të tyre të shtrenjtë, ndarjen nga jeta të Aneta Ramës.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Meta i shpreh familjes Rama, ngushëllimet më të sinqerta.

Mesazhi i Metës

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Rrëmbyes, spiun, vrāsës me pagesë i shërbimeve sekrete serbe”/ ‘Të fshehtat’ e Arkanit, si u shpërndanë përtej Ballkanit tigrat e tij

Kur shpërtheu lufta në ish Jugosllavi – ishte viti 1991 — milicitë e para serbe që u vërsulën kundër kroatëve...

Close