X

I riu bie nga lartësia në Tiranë, dërgohen me urgjencë në spital


Një ngjarje e rëndë është shënuar sot në Tiranë. Sipas informacionve, sot në mbrëmje një i ri ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit dhe i plagosuri është një djal rreth moshës 30- vjeç.

Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit, por ndërkohë në vend ka shkuar Policia e Tiranës, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Drejtuesi i zyrës së Fondacionit gjerman “Konrad Adenauer” shprehet hapur kundër ndryshimeve kushtetuese: Ka mundësi për një fillim të ri

Drejtuesi i zyrës në Tiranë të Fondacionit gjerman „Konrad Adenauer“, Tobias Rűttershoff, në intervistën ekskluzive për DW shprehet, se është...

Close