X

Dy vatra të reja në Elbasan, infektohet me COVID-19 anëtari i Dhomës së Avokatisë


Shtatë raste të reja me COVID-19 u konfirmuan ditën e sotme në qytetin e Elbasanit.

Gazetari Aldo Kozarja tha për “ABC News” se ka rezultuar pozitiv me koronavirus një 60-vjeçar, anëtar i Dhomës së Avokatisë në Elbasan dhe se është një nga rastet e  konfirmuara më parë.

Po ashtu mësohet se dy prej shtatë rasteve të konfirmuara janë vatra të reja ndërsa 4 rastet e tjera janë kontakte të mëparshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Milot-Fier, Teliti: Nga 115 km, 62 janë ekzistuese, mban era korrupsion, PD do auditojë çdo koncesion 30 vitet e fundit

Për këshilltari për Ekonominë në PD, Dorian Teliti, PD ka ndërtuar rrugë, ndërsa Ps në 7 vite qeverisje ka ndërtuar...

Close