X

“Çméndet” Rita Ora, fotot topless krah të dashurit dhe mikeshave bëjnë xhiron e rrjetit


Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të gjithë vëmendjen për vete…

Bukuroshja bionde kësaj here është fotografuar në Ibiza topless, teksa merr rreze bashkë me të dashurin e saj të ri dhe një grup me djem e vajza.

Fotot janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

Komentet që janë bërë për Ritën, kryesisht kanë qenë pozitive dhe komplimentuese për format fizike.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
U përfol për një bashkëpunim muzikor me Flori Mumajesin, flet Alban Skënderaj: Është më shumë një lojë dhe nuk dihet si do kurorëzohet

Këngëtari Alban Skënderaj pas ditë më parë u përfol se mund të bënte një këngë me Flori Mumajesin dhe të...

Close