X

Afërdita Dreshaj blen makinën e re super luksoze


Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht fotografi të ndryshme nga përditshmëria, duke treguar jetën e saj mes luksit.

Afërdita ka blerë së fundmi një makinë të re, të markës “Porsche”. Ajo ka publikuar në rrjete sociale foto si nga jashtë, ashtu dhe brenda makinës.

“Zemra ime e re është këtu”, ka shkruar këngëtarja krahas fotos.

Prej më shumë se dy vitesh tashmë modelja shqiptare është shpërngulur dhe jeton në SHBA, ku po shijon dhe jetën e re së bashku me bashkëshortin e saj , Jakub Kindl.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Mbyllja e klubeve të natës, Dj Vin Veli: Sjell varfëri dhe çon në depresion shumë këngëtarë

Pas vendimit të qeverisë për mbylljen e klubeve të natës, diskove apo shërbimeve të ngjashme, ka ardhur edhe reagimi i...

Close