X

“Tre vjet pa ty”, Rudina Dembacaj kujton personin e dashur (FOTO)


Moderatorja Rudina Dembacaj ka kujtuar djalin e xhaxhait, i cili ka ndërruar jetë tre vite më parë. Në një fotografi në Instagram, shkroi: “3 vjet pa ty! Je cdo ditë në zemër e në mendje. Mall”.

Nuk dihet se cfarë i shkaktoi humbjen e parakohshme, por edhe më parë, Dembacaj nuk i ka kursyer fjalët e ndjera ndaj tij. “Me shpirtin e copëtuar, lajmëroj humbjen shumë të parakohshme të djalit të xhaxhait, vëllait dhe shokut tim Ali Dembacaj. Pusho në paqe dritë. Të dua shumë”, shkroi Rudina kur njoftoi lajmin e hidhur.

Para pak kohësh, moderatorja e aktorja humbi edhe babain e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Digjet furgoni me të cilin udhëtonte Ermal Mamaqi në Tropojë, aktori: Jemi të gjithë mirë

Një furgon me të cilin po udhëtonin aktori Ermal Mamaqi dhe sopranoja Inva Mula është djegur në Tropojë. Përmes një...

Close