X

A do të ikë nga PS po humbi zgjedhjet/ Shikoni si përgjigjet Rama


A do të japësh dorëheqjen po humbe zgjedhjet e 2021? Kësaj pyetjeje Edi Rama nuk i jep asnjëherë një përgjigje të prerë me “po” ose me “jo”. Në një intervistë që dha në Report Tv, Rama u shpreh se është i bindur se PS-ja do të fitojë mandatin e tretë dhe ai do të jetë kryeministër edhe pas zgjedhjeve të 2021.

“Unë nuk do i humbas zgjedhjet e ardhshme parlamentare dhe nuk do të jap dorëheqjen si kryetar i PS-së sepse do të jem i detyruar të vijoj punën. Nuk flas kurrë me nëse, sepse ka edhe një shprehje që flet për hallën dhe xhaxhanë edhe… koha është shumë e shtrenjtë për t’u humbur me nëse” – e mbylli diskutimin Rama.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Mjekja i lutet Ramës: Dha 95 milion euro laboratorin me PPP, të japë dhe 30 mijë euro për vendosjen e kondicionerëve në QSUT

Alma Cili,  mjeke hematologe në QSUT ka një lutje për kryeministrin Edi Rama, të cilit i kërkon që të investojë...

Close