X

Farkë/ 37-vjeçari gjendet me plumb në trup në banesë, policia jep detaje


Një 37-vjeçar u gjet i vrarë mëngjesin e sotëm me armë në banesë, në Farkë. Policia jep detaje për ngjarjen e rëndë.

“Më datë 30.07.2020, rreth orës 07:00, në fshatin Farkë, në banesë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri shtetasi E.L., 37 vjeç. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, thuhet në njoftimin e policisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Mbyllet sot sesioni parlamentar, votohen ndryshimet kushtetuese pa konsensusin me opozitën jashtëparlamentare, duhen 94 vota

Sesioni parlamentar mbyll sot Legjislaturën e IX me votimin në Kuvend të ndryshimeve kushtetuese. Sot kjo seancë është e veçantë...

Close