X

U infektua me koronavirus, Veseli: Jam mirë me shëndet, deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim


Kreu i PDK, Kadri Veseli tashmë prej pesë ditësh në luftë me COVID-19 thotë se gëzon shëndet shumë të mirë.

Veseli shprehet se deri në shërim të plotë do të qëndrojë në vetizolim teksa mezi pret të rikthehet në aktivitete dhe në punët e tija në krye të PDK.

POSTIMI:

Të dashur qytetarë,

Ju falënderoj nga zemra për kujdesin dhe mesazhet inkurajuese që po më dërgoni këto ditë gjatë ballafaqimit me covid-19.

Dua të ju informoj se unë jam shumë mirë me shëndet dhe deri në shërim të plotë do të qëndroj në vetizolim.

Mezi po pres të rikthehem në aktivitete dhe shumë punë të mira në Partinë Demokratike të Kosovës.

Ju ftoj të gjithëve që të bëni shumë kujdes, t’i respektoni masat, t’i vendosni maskat, të mbani distancën dhe higjienën!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, BALLKAN, LAJME
Deputetja rrëfen ‘luftën’ me koronavirusin: Në dhomën nr.9 një burrë ndërroi jetë

Këngëtarja e njohur, njëherësh deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha ka rrëfyer betejën e saj të gjatë me koronanavirusin. Përmes një...

Close