X

Merr flakë pika e grumbullimit të makinave, tymi mbulon zonën e Kasharit në Tiranë


Një pikë grumbullimi i makinave të vjetra në zonën e Kasharit në Tiranë është përfshirë nga flakët.

Sipas informacioneve si shkak i djegies së makinave një tym i madh ka mbuluar banesat përrreth. Fatmirësisht nga zjarri nuk ka të lënduar.

Shërbimet zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po mundohen të mbajnë flakët nën kontroll.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Biznesmeni i alarmuar njoftim në Polici, çfarë gjeti te dera e dyqanit këtë mëngjes. Nisin hetimet

Pronari i një biznesi ka bërë denoncim në Policinë e Tiranës këtë mëngjes, pasi është alarmuar kur ka gjetur tek...

Close