X

Në shtrat vetëm me…/ Si e pret Georgina, Ronaldon pas triumfit në Serie A (FOTO)


Cristiano Ronaldo nuk u ndal as këtë vit, një tjetër trofe iu shtua muzeut të CR7 pas fitores së Serie A me Juventus. Ronaldo shënoi golin e parë dje pas një pase të mrekullueshme nga Pjanic gjatë një goditje dënimi.

Por menjëherë pas fitores e dashura e tij Georgina Rodriguez ka postuar një foto me të brendshme në shtrat pranë fëmijëve që flenë gjumë. Në postimin e saj Georgina uron portugezin dhe i thotë se e gjithë familja është krenare për të.

“Bashkimi bën fuqinë dhe sot jemi kampionë. Je më i miri në Univers, vazhdo kështu 24 orë në ditë për 365 ditë të vitit, vit pas viti. Nuk ka se si të ndihemi më krenarë për ty Cristiano,” shkruan Georgina.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Zbardhet vendimi i Gjykatës, ish-futbollisti i Kombëtares dënohet me burg

Telashet për Klodian Duron vazhdojnë, i cili fillimisht u arrestua më 27 mars. Arseyja e arrestimit ishte për dhunë në...

Close