X

“Kam miq në spital në gjendje të rëndë”, revoltohet Rozana Radi: S’më plas fare për politikë

Këngëtarja Rozana Radi ka reaguar e revoltuar ndaj të gjithë personave që nuk respektojnë rregullat e Covid-19.

Përmes një postimi në Instastory, ajo zbuloi se disa miq të saj janë shtruar në spitalin Infektiv dhe gjendja e tyre shëndetësore është e rënduar.

Më tej, Rozana ka theksuar se nëse nuk kanë ndërmend të respektojnë rregullat “të lidhin gur në qafë e të mbysin veten”.

Për mua cdo individ i cili nuk mban maskë, nuk mban distancim social është një “ínjorant” dhe kjo pandemi më bëri të kuptoj që Shqipërinë e shkatërruan shqiptarët. S’më plas fare për politikë as s’dua t’ja di… Kam miq të shtruar në spital, të cilët janë mosha ime dhe janë keq. Ndaj ju lutem nëse keni ndërmend të merrni në qaf ata që i respektojnë këto rregulla, lidhni një gur në qafë vetë dhe mbysni veten tuaj”, shkruan ajo.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine, Uncategorized
Si ta përdorni vajin e ullirit për t’u nxirë gjatë verës pa u djegur

Dëshira për të pasur një trup të nxirë sa më shpejt që të jetë e mundur, i shtyn njerëzit të...

Close