X

Shpërthim eksplozivi pranë banesës së 22-vjeçarit në Fushë-Krujë


Shpërthim eksplozivi pranë banesës së një 22-vjeçari pas mesnate në Fushë Krujë.

Policia thotë se nga shpërthimi ka vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor i ngritur pas ngjarjes, po punon për zbardhjen e saj, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 15.07.2020, rreth orës 02:15, jashtë rrethimit të banesës së shtetasit E.K., 22 vjeç, në Fushë Krujë, ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse, nga e cila ka vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
VIDEO/ Ndryshimet kushtetuese, Vasili publikon deklaratën e prerë të Ramës në vitin 2012: Ç’hall i tmerrshëm e ka zënë!

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, reagon për ndryshimet kushtetuese, duke publikuar një deklaratë të bërë nga vetë kryeministri Edi Rama,...

Close