X

Gjashtë muaj me Duam, Miriami publikon foton e ëmbël të Amelisë me të vëllain


Sot bëhen plot 6 muaj, kur çifti i njohur Miriami dhe Albani u bën prindër për herë të dytë.

Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Duam.

Çifti nuk e kanë zbuluar akoma portretin e vogëlushit, por  para pak orësh Miriami ka ndarë në InstaStory një foto të dy fëmijëve të saj.

Ameli shihet teksa i qëndron mbi kokën e krevatit duke e përkëdhelur vëllain, ndërsa këngëtarja shkruan krahas fotos: “Sot 6 muaj, të Duam dashuria jonë!”

Kujtojmë që çifti kurorëzoi dashurinë në martesë pas 12 vitesh lidhje në maj të vitit të kaluar

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Njëra më e mirë se tjetra, motrat Vjollca më provokuese se kurrë më parë

Janë dy personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Marina dhe Luana Vjollca janë dy moderatoret më të suksesshme shqiptare,...

Close