X

Infektohen me koronavirus tre punonjëset e Bibliotekës Kombëtare


Infektohet Biblioteka Kombëtare.

Koronavirusi duket se nuk do të kursejë asnjë institucion shtetëror në vend.

Abc News raporton se janë konfirmuar pozitive për Covid-19, tre punonjëse të Bibliotekës Kombëtare.

Mësohet se rasti i parë i infektuar ka qenë një punonjëse e Bibliotekës së Vjetër e cila ndodhet pranë Lulishtes 1 Maji në Tiranë.

Sakaq punonjësja me koronavirus ka infektuar edhe dy koleget e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“Kollë, temperaturë, ethe dhe dhimbje muskujsh”, ISHP: Simptomat e koronavirusit shfaqen 2-14 ditë pas ekspozimit

Instituti i Shëndetit Publik tregon disa nga shenjat e koronavirusit, ndërsa iu bën thirrje qytetarëve të bëjnë kujdes, si dhe...

Close