X

36-vjeçari hidhet nga pallati në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmje në Tiranë. Një person mësohet se është hedhur nga pallati dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Traumës.

‘Më datë 14.07.2020, rreth orës 20:50, në Astir, në rrugën “Loni Ligori”, aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të katërt shtetasi E.L., 36 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se vuan nga probleme të shëndetit mendor.’

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Eksperti Kume kundër vendimit të Ligjeve: Heqja e koalicioneve është anti-kushtetuese, ndryshimet bien ndesh me marrëveshjen e 5 qershorit

Në një intervistë për Ora News, eksperti i çështjeve zgjedhore, Kristaq Kume, tha se nisma për heqjen e koalicioneve parazgjedhore...

Close