X

VIDEO/ Rëndohet trafiku në rrugën e Shëngjinit, radha e makinave rreth 5 km e gjatë

Është rënduar qarkullimi në rrugën e Shëngjinit.

Mësohet se nga qyteti deri në superstradë, është krijuar rreth 5 km trafik.

Policia rrugore po devijon qarkullimin në rrugë dytësore për të evituar trafikun dhe radhët e gjata të makinave.

Fluksi i lartë i automjeteve është krijuar për shkak të frekuentimit të plazhit të Shëngjinit nga qytetarë të ndryshëm gjatë fundjavave.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Hoti: Normalizimi i marrëdhënieve me Serbinë, vetëm pas njohjes reciproke

Në një konferencë për media te dielën pasdite, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti përsëriti se dialogu nuk ka alternativë dhe...

Close