X

VIDEO/ Alesia Bami tregon pse nuk gjen dashurinë në verë: Shkoj në plazh me familjen dhe s’kam mundësi të flirtoj

Pak javë më parë modelja Alesia Bami njoftoi se do të fejohej, por sot ka ndërruar sërish mendim. Në rubrikën “Trotuar” në Top Channel, Bami u shpreh se ajo nuk dashurohet kurrë në verë.

Modelja zbuloi se në plazh shkon me familjen ose me shoqërinë dhe nuk ka shumë mundësi të flritoj. Po ajo shtoi se nuk i beson dashurive të verës dhe mendon se ato nuk kanë vazhdimësi

“Unë prandaj nuk njoh dhe nuk flirtoj me njerëz në verë, për arsye se jam gjithmonë në këto gjire që s’ka njerëz. Kështu që prandaj nuk njoh. Unë jam ose me shoqërinë ose me familjen. Me familjen jam në vende ku nuk ka shumë rini dhe nuk kam mundësinë kur të flirtoj. Nuk e mendoj si diçka serioze këto flirtimet e verës, më duken shumë të shkurtra”, u shpreh Alesia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Nuk i mungon stili as në plazh, Jonida Maliqi shfaqet e mrekullueshme në fotot e fundit

Ajo është një këngëtare shume e njohur, por dhe një prej femrave më me stil dhe elegancë në showbizin shqiptar....

Close