X

Shtimi i rasteve të prekura me koronavirus/ Manastirliu apel qytetarëve: Zbatoni këto tre rregulla të thjeshta


Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu u bën apel qytetarëve që të zbatojnë tre rregulla të thjeshta për të fituar luftën kundër koronavirusit.

Reagimi vjen ndërkohë që numri i të infektuarve vazhdon të jetë i lartë.

Postimi:

Lutemi respektoni këto tre veprime të thjeshta, çdo ditë, për t’ju bashkuar përpjekjes së mjekëve dhe infermierëve, për ta mundur 🤜COVID19🤛

↔️Respekto distancën

😷 Vendose maskën

🧼Ruaj higjienën vetjake dhe kolektive

#RespektoniRregullat

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Kapen 53 kg kanabis. Policia jep detaje për operacioni “Tragjasi” ku u sekuestruan edhe…

Një sasi prej 53 kg lëndë narkotike kanabis është sekuestruar nga policia në kuadër të një operacioni të koduar “Tragjasi”....

Close