X

PD publikon pamjet: Pogradeci përmbytet, për shkak të vjedhjeve të Edi Ramës

Partia Demokratike, me anë të ish-deputetit të saj, Klevis Balliu, ka publikuar disa pamje, ku tregohen përmbytjet në Pogradec.

Balliu shprehet se, Pogradeci përmbytet, për shkak të vjedhjeve që bën Edi Rama dhe Rilindja.

Postimi i Klevis Balliut:

POGRADECI PËRMBYTET PËR SHKAK TË VJEDHJEVE TË RAMËS.

Kjo është qeveri e makthit, e vjedhjes dhe e bandave. Asnjë masë nuk merret nga pushteti lokal dhe ai qëndror për qytetet dhe qytetarët.

Qyteti i Pogradecit përmbytet në verë ndërsa pushteti lokal dhe ai qëndror nuk ekziston.

Prej 8 vitesh Pogradeci është lënë në harresë, e janë pikërisht vjedhjet e pushtetit të Rilindjes që shkatërrojnë qytete dhe vjedhin qytetarët.

Të bashkohemi së bashku për të shpëtuar këtë qytet të bekuar nga i mallkuari Edvin Rama.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
COVID-19/ Rriten lehtë rastet e reja në Itali

Krahasuar me ditën e shtunë, rastet e reja me koronavirusi në Itali kanë pësuar një rritje të lehtë. Në 24...

Close