X

Nuk i mungon stili as në plazh, Jonida Maliqi shfaqet e mrekullueshme në fotot e fundit

Ajo është një këngëtare shume e njohur, por dhe një prej femrave më me stil dhe elegancë në showbizin shqiptar.

Jonida Maliqi ka mahnitur sërish fansat e saj me fotot e postuara në Instagram.

Kësaj radhe ajo është paraqitur nga plazhi, duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, ku është shfaqur me një gotë në dorë, nje fustan trasparent të zi që i tregon bikinin e zi dhe një kapele në kokë ku është pikturuar një flamingo.

Komentet dhe zemrat nuk kanë munguar për Jonidën, e cila prej disa kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin Romeo Veshajn.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Më në fund! Me foton romantike, Sara i bën për herë të parë dedikimin publik Ledri Vulës

Sara dhe Ledri Vula janë një ndër çiftet më të përfolura të momentit. Edhe pse nuk është konfirmuar ende, thuhet...

Close