X

Gjithmonë pranë fëmijëve, Gent Zenelaj zbulon fundjavën pranë detit me djalin dhe vajzën

Gentian Zenelaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa i lidhur është me fëmijët e tij, djalin dhe vajzën. Së fundmi aktori ka ndarë disa momente nga fundjava e kaluar me ta pranë detit, ku shfaqen të tre mjaft të qeshur.

Genti i ka shoqëruar këto foto me disa emoji zemrash, duke treguar se koha e kaluar pranë fëmijëve është gjithmonë më e bukura.

Zenelaj ka treguar gjithashtu se gëzon një raport shumë të ngushtë me vajzën e tij, e cila jo vetëm duket një kopje e aktorit, por duket se i dhuron atij dhe momentet më të lumtura midis shumë të qeshurave.

View this post on Instagram

😍😍😍😍😍😍

A post shared by Gentian Zenelaj (@gentianzenelaj) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
VIDEO/ Alesia Bami tregon pse nuk gjen dashurinë në verë: Shkoj në plazh me familjen dhe s’kam mundësi të flirtoj

Pak javë më parë modelja Alesia Bami njoftoi se do të fejohej, por sot ka ndërruar sërish mendim. Në rubrikën...

Close