X

Gjendet një trup i pajetë në Berat

Një trup i pajetë është gjetur në Berat. Sipas informacioneve mësohet se trupi i përket një 74-vjeçari dhe mendohet se ka ndërruar jetë disa ditë më parë.

Trupi i të moshuarit me iniciale P.S. është i dekompozuar.

Ishin zjarrfikëset që kanë bërë të mundur nxjerrjen e trupit nga banesa, ndërsa grupi hetimor është duke punuar për të zbardhur ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Covid-19/ Regjistrohen 31 raste të reja me koronavirus në Greqi

Autoritetet greke njoftojnë për 31 raste të reja me coronavirus, nga të cilat katër janë identifikuar pas inspektimeve në pikat...

Close